Тиждень книги в ліцеї

16.10.2017 11:57

З учнями першого курсу, майбутніми кухарями-кондитерами та електрогазозварниками, проведено годину спілкування «Любов та шана батькові» на основі книг В. О. Сухомлинського «Батьківська педагогіка», «Листи до сина». Ольга Іванівна Семенюк – класний керівник групи кухарів-кондитерів у своєму виступі наголосила, що В. О. Сухомлинський вбачав основним завданням сім′ї та школи формування у вихованців моральної готовності до батьківства, що «без батьківської мудрості нема виховуючої сили сім′ї». Вихователь групи електрогазозварників -  Полівода І. О. поділився досвідом батьківства.     

Знайомлячись з окремими листами В. Сухомлинського до сина учні переконались, що він не просто талановитий педагог, а й справжній батько, який чітко усвідомлює, яка відповідальна пора юності в житті молодої людини, адже йде становлення і утвердження майбутнього чоловіка, батька, громадянина України і просто людини, але Людини з великої букви.

    Учні деламували вірші Вадима Крищенка «Синам», «Ставлю на перемогу». Зачитували вислови та народні прислів′я про батька. Подивились відеоролики на пісні «Родина», «Над землею тумани».