Зустріч із Степаном Іваховим

27.09.2014 10:38

 

25 вересня 2014 року на базі Старовижівського професійного ліцею відбулася зустріч з українським підприємцем та політиком Степаном Іваховим. Кожен учень і викладач мав можливість поспілкуватися та поставити кілька питань Степану Петровичу. Після його виступу відбувся захід присвячений дню миру.

Вікторія Дудка та Вадим Трутік, лідери учнівського самоврядування, виступаючи на сцені, розповіли про виникнення свята, згадали трагічні сторінки історії України, вшанували пам’ять загиблих, які боролися за незалежність нашої держави. Учні 35 групи, Світлана Резюк, Юлія Лисюк, Олександра Денисюк, Вікторія Шевчук прочитали вірш «Спочатку був... Майдан», в якому розповіли про недавні буремні події в Україні.

Виступи Зоряни Табенської та Тетяни Євтушик змусили глядачів відчути невтішне материнське горе за синів. Заклики до миру звучали з уст Дмитра Якобчука, Наталії Столярчук, Юрія Коржана. Зворушливі пісні про Україну прозвучали у виконанні Марії Кисляк, Тетяни Євтушик, Дмитра Якобчука, Петра Волоха, Вадима Осіїка, Андрія Бірука.

Закінчився захід доволі цікаво і не стандартно. На подвір’ї ліцею з’явився голуб та слово «МИР», створені глядачами та учасниками дійства. Флеш-моб «Ми за мир!» продемонстрував єдність та не байдужість учнів ліцею до подій на Сході України.

Підготувала Ірина ГУЛЕЧКО