Засідання "Формування професійно-мобільного кваліфікованого робітника"

22.05.2014 16:24

 

21 травня 2014 року на базі Старовижівського професійного ліцею пройшло засідання обласної методичної секції педагогічних працівників електротехнічних, зварювальних і металообробних професій. Тема засідання «Формування професійно-мобільного кваліфікованого робітника – головне завдання сучасного ПТНЗ». З питанням практичної підготовки як фундаменту майбутньої професійної діяльності виступив керівник секції Георгій Михайлович Грушка. Доповнили його заступник директора з НВЧ Пахолюк О.В. та старший майстер Півень В.М., які поділилися досвідом щодо організації передвипускної виробничої практики, виконання пробних кваліфікаційних робіт та оформленню дипломних (творчих) робіт в ліцеї.

Цікаво поділилися своїми думками з приводу співпраці навчальних закладів з підприємствами замовниками робітничих кадрів педагогічні працівники Луцького ВПУ, Ковельського професійного ліцею.

Підготували змістовні презентації і поділилися досвідом використання засобів навчання на уроках теоретичного навчання та виробничого навчання викладач Володимир-Волинського ВПУ та майстер в/н Старовижівського професійного ліцею.

Заключним акордом ОМС ПТО було відвідування і обговорення показового уроку виробничого навчання, методична мета якого, використання інтерактивних методів навчання.