Учнівська толока

11.04.2017 15:16

Ми любимо свій рідний край і хочемо, щоб він був гарним і квітучим. На території нашого району знаходиться історична пам’ятка – Семенова гора, де люблять відпочивати мешканці навколишніх сіл та селища. Особливо гамірно там взимку, коли у сонячний морозний день і дорослі, і малі спускаються з гори на санчатах, лижах, мішках із сіном, клейонках чи інших подібних засобах. Проте, як це часто буває, ще не всі навчились прибирати після себе.

На засіданні учнівської ради ми вирішили провести акцію і зробити місце відпочинку охайним. 5 квітня, за організаційної підтримки практичного психолога та вихователів гуртожитку, взявши із собою заздалегідь приготовлені палиці та мішки, ми здійснили екологічний десант на Семенову гору. Зібрали цілу купу залишеного відпочивальниками сміття, яке комунальна служба селища пізніше відвезла на сміттєзвалище.

Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів в тому, що забруднення навколишнього середовища веде до втрати нашого здоров’я. Знаючи, яким повітрям дихаємо та яку воду вживаємо, можна передбачити хворобу та поставити попередній діагноз. Тому чистота нашої планети – у наших руках. Зберегти красу природи і сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Давайте разом дбати про наш край, нашу країну та всю планету.

Тетяна Галян, голова учнівської ради