Свято осінньої казки

25.09.2010 12:22

 

Свято осінньої казки

 

Так швидко і, здається, непомітно настала осінь. Вона прикрасила весь світ айстрами та чорнобривцями, позолотила листя на деревах і кущах. Все навколо наповнене неповторною осінньою атмосферою, скрізь панує різнобарвність і краса.

З 20-го по 24-е вересня 2010 року в Старовижівському професійному ліцеї панувало свято осінньої казки – відбувсятиждень квітів.

На святі було представлено багато цікавих композицій, що перевершували одна одну оригінальністю виконання та назви.

 
 

Перше місце у конкурсі здобули учні 35 групи – Максимук Ольга, Рибачок Наталія, Василюк Ірина. Вони представили квіткову композицію у формі серця, якій дали романтичну назву «І серце я присвячую тобі». Ніби передчуваючи те, що вони незабаром стануть випускниками і підуть у самостійне життя, дівчата збудували з кабачка і квіткових пелюсток казковий корабель «Мрії Ассоль», а в гумові рукавички вклали прекрасний букет квітів і назвали це диво «Все в твоїх руках».

Учениці 15 групи (Козбан Софія, Копанчук Катя та Данилюк Таня) презентували букети «Квіткова мрія», «Наречена», корзину з квітів «Осінні мотиви Старовижівщини», квіткові композиції «День знань» (у вазі, оздобленій пелюстками, посеред квітів гордо підноситься перо) та «Лісова симфонія».

Хлопці 33 групи (Остапук Олександр, Васильчик Володимир, Ковальчук Андрій) представили букет декоративних 

 

соняшників під назвою «Сонячна Україна», трьохярусну вазу, прикрашену квітами, - «Квітуче вбрання» та букет «Квітуча Україна». Оригінальність, акуратність виконання робіт дозволили учням цих груп розділити між собою друге місце.

Багата фантазія не залишила без нагороди й учнів групи 34 та 4М.

Олексюк Віталій та Коцюбчик Микола (гр. № 34) прикрасили чудовими квітами гарбуз, як символ всієї планети, а ще один гарбуз оздобили різьблені візерунки.

Трохимович Катя, Романюк Юлія та Сверба Сергій (гр. № 4-М) підготували найбільше композицій з оригінальними 

назвами. Колючий будяк та тендітна троянда поєднались разом під назвою «Красуня і Чудовисько», закована в ланцюги троянда нагадала «Чорний біль», букет полум'яних майорів "Майори в дорозі" виступив охоронцем на цьому святі. Успіхи та невдачі нашої держави спонукали учнів до створення композиції з великої жоржини, навкруги якої на зламних гілочках були  прикріплені написи "СВК", "Фабрики", "Заводи".

А віршована назва: 

"Україно, рідна мати,

"Ти давно повинна знати,

Як живуть бідніші люди,

І що з ними далі буде.." 

як найкраще підкреслювала цю ситуацію.

Загалом тиждень квітів пройшов цікаво і закінчився оптимістично. Учні всіх груп взяли у ньому участь. Хочеться їм подякувати за те, що не пошкудували свого часу, доклали зусиль, проявили фантазію під час створення композицій.

Споглядайте і творіть красу, адже вона навколо нас, варто лише придивитись уважніше. Вона ж у кожній квіточці, стеблині та пелюстці, вона у кожній людині. Помічайте, даруйте красу! І самі будьте красивими не лише зовні, а й зсередини!

 

Підготувала, Рибачок Наталія, учениця 35 групи.