Педагогічні працівників професій сільськогосподарського виробництва обговорюють шляхи удосконалення професійної підготовки

28.09.2016 17:09

Засідання обласної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва, яке було проведене 22 вересня 2016 року на базі Володимир-Волинського ВПУ, було присвячене діяльності методичних комісій, спрямованих на удосконалення професійної підготовки робітничих кадрів.

  На початку засідання обласної секції методист Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області Ярослав Іванюк ознайомив учасників обласного заходу з нормативними документами в галузі професійно-технічної освіти.

  Із зацікавленням учасники обласної секції відвідали засідання методичної комісії педагогічних працівників із професій сільськогосподарського профілю на тему «Удосконалення змісту, форм та методів навчання на основі використання складових КМЗ», під час проведення якого голова МК Олександр Марчук презентував власний досвід створення КМЗ із предметів професійно-теоретичної підготовки.

 У професійній дискусії із питань щодо основних завдань роботи методичних комісій активну участь взяли методисти Світлана КалитюкЯрослав Іванюк та голови методичних комісій Оваднівського професійного ліцею (Віталій Тумік), ПТУ №27 м. Берестечка (Валентина Твердохліб). Також керівником секції було проаналізовано участь та результативність ПТНЗ в обласних конкурсах та олімпіадах з професій сільськогосподарського профілю.

  На продовження засідання обласного заходу педагогічними працівниками Володимир-Волинського ВПУ було презентовано оновлені кабінети професійно-теоретичної підготовки та модернізовану лабораторію «Трактори».

  Підводячи підсумки роботи секції, учасники обласного заходу акцентували увагу на необхідності впровадження у навчальний процес та засідання методичних комісій сучасних форм та методів роботи