Ми маємо жовто-блакитне серце

27.10.2014 10:50

Свої патріотичні почуття виявив учень 34 групи Василь Корнелюк, котрий у перші дні навчального року із дому з Ковеля, привіз український стяг і прикрасив ним балкон своєї гуртожиткової кімнати. Це забажали зробити й інші учні. Підрахувавши гроші, необхідні для придбання прапорів, вирішили ще й пофарбувати балкони. Голова ради гуртожитку Наталія Столярчук розпочала збір коштів. Проте всеодно виникли фінансові труднощі. Вони і змусили мене звернутись до підприємців–випускників нашого ліцею Олександра Івчика та Сергія Тищука, які дали жовто-блакитну фарби, за що щиро їм вдячні.

21 вересня якція «Пофарбуй балкон» стартувала. За роботу взялися учні з групи малярів–штукатурів Андрій Куцевич та Максим Козел.

Ще донедавна сіра і не приваблива будівля гуртожитку нині привертає увагу старовижівчан та гостей селища своїм блакитно-жовтими балконами.
Варто сказати, що ліцеїсти зробили одразу дві хороші страви. Демонструючи свою любов до Батьківщини, закликаючи інших бути патріотами, вони оноволи старі балкони, які давно потребували пофарбування.

Підготував Іван ПАЛІВОДА